Načítavam...

Co všechno je v ceně

Co všechno je v ceně

Workbook - dvoudílná pracovní kniha
Workbook bude vaším průvodcem po celou dobu studia. Je v něm teorie, praktické úkoly i úkoly k zamyšlení.
Psací potřeby
Aby se vám s workbookem dobře pracovalo, dostane od nás psací a kreslící nástroje. A nejsou to ledajaké nástroje. Pero PILOT Friction je úžasné v tom, že není tužky, ale když napíšete něco, co si potom rozmyslíte, můžete to smazat.
Deset individuálních konzultací s lektorem
Můžete si vybrat, který lektor vás bude studiem provázet.
Více než 200 hodin učebního procesu
Každému trvá učení rozdílnou dobu, ale my jsme i tak zhruba spočítali, kolik celý proces zabere v průměru času.
Přístup do studentské části
Studentská část slouží hlavně ke komunikaci s lektory. Můžete si v ní objednat konzultaci.
Přístup do uzavřené FB skupiny
Získáte přístup do skupiny, kde můžete konzultovat svoje dotazy s lektory a ostatními studenty.
Tričko
Po zaplacení studia si vyberete, jaký typ a velikost trička by se vám líbila, a to vám potom zašleme v balíčku společně s ostatními věcmi.
Diář
Abyste nezapomněli nic z toho, co jste si během studia naplánovali, vytvořili jsme pro vás diář, který můžete začít používat okamžitě.

Po absolvování posledního stupně získáte

Certifikát o absolvování
Nebudete skládat žádnou zkoušku, pokud jste zvládli studium projít a splnit úkoly, potom jste už zkoušku složili, a navíc je jisté, že nabyté vědomosti umíte ve svém životě uplatnit a máte být na co hrdí. A k tomu vám pošleme certifikát, který si budete moci zavěsit na zeď, aby vám připomínal dobře odvedenou práci.
Přístup do absolventské části
Tady se vám otevře další a podstatně širší úroveň celého konceptu. Budete mít možnost vstoupit, komunikovat a spolupracovat s lidmi, kteří jsou na podobné vlně jako vy. Budete s nimi moci diskutovat, dovídat se nové informace, zkušenosti ostatních, vybrat si další oblasti, které souvisí se stravou a jsou pro vás zajímavé a budete se moci účastnit absolventských akcí zaměřených na různá témata a dovednosti. Pokud už dojdete až sem, otevře se vám prostor s mnoha dalšími možnosti se učit tak, aby vás to bavilo. Absolventská část portálu má za cíl propojovat lidi, kteří mají podobné zájmy, chtějí je sdílet a chtějí čerpat další vědomosti a získávat nové zkušenosti.