Načítavam...

Lektoři

Lektor vás bude provázet po celou dobu studia. Vyberte si takového, který je vám nejsympatičtější nebo působí blízko vás. Většina konzultací probíhá přes Skype, někteří lektoři nabízí i osobní schůzky. Po zadání hesla, které obdržíte po přihlášení, uvidíte kalendář s volnými termíny konzultací u každého lektora, kde se můžete rovnou objednat. Lektory pečlivě vybíráme tak, aby ladili s naší filozofií a měli hluboké znalosti v oblasti stravy i sebepoznávání.

Bc. Markéta Mikulíčková

Bc. Markéta Mikulíčková

Relaxační a vzdělávací centrum Usedlost Nouzov - Zásmuky (Kolín)
Specializace
Příčiny problémů se stravou, ovlivňování nemocí stravou, vliv stravy na psychiku a tělo člověka.
O lektorovi
Markéta o sobě: "Učení a poznávání sebe sama mě provází celým životem. Hledání souvislostí a cest, jak nejlépe doručit to, co vidím, jak zprostředkovat to, co umím, druhým, a potom sdílet dosažený úspěch, je pro mě úžasná práce. Během své cesty v podnikání (nikdy jsem nebyla zaměstnanec) jsem přibrala 12 kilo a pro sebe hledala, jak se jich zase zbavit a zůstat zdravá a nebýt z toho ve stresu.
Tak jsem objevila nový svět stravy a vložila do něj sebepoznávání a svoje nadšení z učení, jak ještě dělat věci jinak. A během roku jsem těch 12 kilo zase zhubla. Novou výzvou se pro mě stalo tuto zkušenost předat dál. Roky na tom pracuji a vidím, jak to lidem, kteří se do studia zapojili, mění život. A to mě baví úplně nejvíc, být u toho, když se lidem mění život k lepšímu!"

Mgr. Kristýna Kroužková

Mgr. Kristýna Kroužková

Praha, Říčany
Specializace
Strava ve sportu, vliv stravy na sportovní výkon, kvalitní vaření, příčiny a řešení nadváhy.
O lektorovi
Autorka o Kristýně: "Není moc lidí, kteří by o stravě dokázali hovořit s takovým zanícením, jako Kris. Mluví při tom celým tělem a je vidět, že jídlo je něco, co vnímá všemi smysly. Otevřenost, laskavý a příjemný přístup ke klientům a jejich citlivé vedení spolu s vášní pro stravu, učení sebe i druhých novým věcem, hledání odpovědí na otázky a nekonečné nadšení z ní dělá opravdu skvělého lektora."
Zaujal vás koncept Se stravou v souladu?
Cítíte, že byste rádi byli součástí našeho týmu lektorů, podívejte se jak na to.
Jak se stát lektorem