Načítavam...

Magazín

Magazín je taková naše „centrální paměť“. Najdete v něm články z různých oblastí. Některé si můžete přečíst už teď, mnoho dalších se vám objeví, až se stanete studentem a přihlásíte se pomocí hesla. Později, jako absolvent, budete mít možnost zapojit se do diskuzí, které se k jednotlivým článkům pojí. Otevře se vám tak široké pole možností, jak sdílet a čerpat znalosti a zkušenosti z různorodých témat vztahujících se ke stravě. Jednotlivé články píší naši lektoři pro všechny, které téma stravy zajímá. Pokud se stanete studenty a později absolventy, získáte přístup k mnoha dalším informacím, které pronikají do podstatně hlubších rovin problémů a jednotlivých témat a nabízí také znatelně více souvislostí.

Konečně bydlíme spolu a já přibírám!

Konečně bydlíme spolu a já přibírám!
Poznáváme sami sebe
Autor: Bc. Markéta Mikulíčková21.6.2020
Toto slýchám poměrně často. A vlastně i já to zažila, když jsem začala žít ve společné domácnosti namísto té mojí singl. A čím to je, že mnohdy, když žijeme sami, tak se stravujeme daleko lépe, než v páru?
Celý článek...

Už teď se bojím tak, že nemůžu jíst

Už teď se bojím tak, že nemůžu jíst
Poznáváme sami sebe
Autor: Bc. Markéta Mikulíčková11.4.2020
Už jste se někdy dostali do podobné situace? Čekal vás pohovor, test, vystoupení na veřejnosti nebo nějaká jiná životní zkouška a váš žaludek začal stávkovat?  A prostě vám nešlo jíst?
Pokud ano, měli byste pro příště vědět, že v takových situacích nejste ve vztahu k jídlu bezmocní, jen je potřeba vědět, co se děje a že to je v pořádku a hlavně, jak se o sebe v takových situacích můžete postarat.

Celý článek...