Načítavam...

Studium je pro vás, pokud chcete

Lépe poznat sami sebe

To, v čem je studium jedinečné, je spojení stravy a sebepoznání. Není nikdo, než vy sami, kdo by byl lépe schopen najít vaši vlastní cestu. K tomu se ale potřebujete lépe poznat. Tento způsob učení je nikdy nekončící dobrodružství, které vám v životě mnohdy ukáže, jak ještě lépe můžete, nejen ve stravě, fungovat. My vás tímto procesem bezpečně provedeme.

To, co si objevíte na poli stravy, můžete v principu využívat v mnoha dalších oblastech a tak se mít nejen ve stravě, ale v celém životě lépe.

Zhubnout nebo přibrat

Pokud máte nadváhu, která je způsobena nevhodným stravováním, potom vás naučíme, jak si stravu upravit, abyste se nadváhy dokázali zbavit. Podíváme se společně i na to, jaká životní témata mohou s vaší nadváhou souviset.

Jestliže máte dojem, že byste potřebovali přibrat a nedaří se vám to, ukážeme vám možnosti a způsoby, které vám mohou pomoci váš požadavek řešit.

Být v kondici

Pokud už delší dobu cítíte, že způsob, jak fungujete v oblasti stravy, by potřeboval zásadní změnu, pomůžeme vám tuto změnu definovat a postupně zavést do svého života.

Jestliže máte dojem, že trh je přeplněný nabídkou potravin a vy máte problém, že nevíte, jak se v tom všem vyznat, tak u nás se naučíte, které potraviny jsou vhodné právě pro vás, jak je upravit a kdy a kolik jich sníst.

Jestliže jste unavení a lékař na nic nepřišel, možná je to i strava, která přetěžuje váš organismus. Naučíte se, jak pro sebe najít tu správnou kombinaci potravin, která bude pracovat pro vás, a ne proti vám.

Pokud vás nebaví vaření a přípravě stravy nejste ochotni věnovat více, jak dvacet minut denně, tak u nás se naučíte, jak i při tak malém množství času jíst tak, aby vám strava prospívala a neškodila.

A naopak, pokud rádi vaříte, ale máte problém s tím, že nevíte, zda právě jídla, která připravujete, vám neškodí a naopak pomáhají, naučíme vás, jak vařit, tak aby připravené jídlo bylo to nejvíce vhodné pro vás a vaše blízké, které potraviny použít, abyste z každého připraveného pokrmu vytěžili co nejvíce.

Jestliže jste zvyklí se stravovat v restauracích a máte problém najít pro sebe každý den vhodné jídlo, naučíme vás si vybrat tu správnou restauraci, a to nejvíce vhodné jídlo právě pro vás z možné nabídky.
Jestliže máte problém s tím, že vás jídlo spíš obtěžuje, než těší, že pokaždé, když jste nuceni zasednout ke stolu a jíst, je to pro vás nepříjemná povinnost, zkusíme společně s vámi změnit váš pohled na stravování tak, aby se jídlo stalo přinejmenším vaším spojencem a nejlépe vaším přítelem.

Jestliže si nevíte rady s tím, že se občas po jídle necítíte dobře, pálí vás žáha, tlačí žaludek nebo máte jiné problémy stejného rázu, naučíme vás, jak pro sebe najít takové kombinace jídel, které vás nebudou zatěžovat, a naopak vám přinesou příjemný pocit.

Uzdravit se

V případě, že jste nemocní, ať už krátkodobě nebo dlouhodobě, ukážeme vám, jak hledat cesty, kdy za pomoci změny stravování zmenšíme dopady nemoci. Budeme hledat jak působit preventivně, aby se nemoci po vyléčení nevracely.

Aby děti jedly zdravě

Jestliže jste bezradní, co uvařit vašim dětem, aby prospívaly a dostalo se jim všeho, co potřebují ke zdravému růstu a vývoji, potom vám ukážeme možnosti, které vám v tomto směru pomohou najít řešení.
Existují i způsoby, jak nenásilně ovlivnit stravování svých nejbližších a zároveň je neodradit od spolupráce.