Načítavam...

Studium je pro vás, pokud chcete

Lépe poznat sami sebe

Při seznamování s tím, jak lépe fungovat na poli stravy, zároveň hodně dobře poznat sebe sama.

Zhubnout nebo přibrat

Patříte mezi věčné dietáře, kterým žádná dieta trvale nefungovala a s námi to chcete změnit

Být v kondici

Chcete být zdraví a jíst tak, abyste byli v kondici a stravovali se  v souladu se svými potřebami.

Uzdravit se

Chcete se zbavit nejen únavy, ale zároveň podpořit v těle procesy uzdravování.

Aby děti jedly zdravě

Chcete naučit jíst rovnovážně nejdřív sebe a pak i svou rodinu, protože vám to není jedno.
Ano, studium je pro mě a chci se přihlásit

Co je potřeba, abyste vše náležitě využili

Měli byste mít jasno, proč chcete Se stravou v souladu studovat


tento bod je hodně důležitý. Motivace je jako motor. A pokud vám bude chybět, tak se vám lehce stane, že postupně zpomalíte a nakonec zastavíte. Během doby, kdy budete studovat, mohou nastat okamžiky, kdy polevíte, to potom můžete využít pomoci lektora, ale ani sebelepší lektor vás nezachrání, pokud vám bude chybět motivace.Ochota učit se nové věci


naším cílem je ukázat vám, že na stravu lze nahlížet úplně jinak, než jak jste na ni nahlíželi doteď a k tomu je potřeba určitá míra otevřenosti
a ochoty se učit nové věci.Ochota pustit se do praktických úkolů


život není teorie, přestože se to někdy může v klasických školách zdát. Teoretické základy nebereme na lehkou váhu, ale bez praktických zkušeností, které získáváte během úkolů, které plníte, by vše zůstalo jen na papíře. A to rozhodně není naším cílem. Někdy je prostě potřeba obléct si zástěru a zapnout sporák.
Ochota vyjádřit, jak věci vidíte, co si o nich myslíte, jak je cítíte a jak si je představujete psanou i mluvenou formou


zdá se to samozřejmé? Ale není. Některá témata vás budou nutit zamýšlet se hlouběji nad tím, jak věci máte a pokud nebudete ochotni jít víc do hloubky, nevyužijete tak potenciál programu. S workbookem budete pracovat hlavně písemnou formou. Mluvenou potom při konzultacích.Potřebujete se skamarádit s tabulkami


vyplňování tabulek má svůj důvod. Dává vám ucelený obraz toho,
na čem pracujete. Nemusíte se stát „tabulkovým guru“, stačí přijmout, že to je nástroj jako každý jiný a v některých případech je jeho použití nejvhodnější.Komunikovat přes Skype


tento způsob komunikace nám poskytuje obrovskou svobodu. Vám
i lektorům. Nikam nemusíte a zároveň můžete být kdekoliv, kde je kvalitnější internetové připojení. Někteří lektoři sice poskytují konzultace i osobně, ale pokud se nechcete při výběru lektora omezovat touto možností, je dobré se s komunikací přes Skype skamarádit.Přihlásit se ke studiu, souhlasit se smlouvou a zaplatit :-)

Ano, chci se přihlásit

Co se naučíte

 1. Rozumět potravinám a rozpoznat, co je pro vás dobré
  Už nebudete tápat v tom, co koupit k jídlu a proč. Dokážete si vybrat to, co vašemu organismu prospěje a poznáte, čemu je lepší se vyhnout.
 2. Dokážete se o sebe postarat, i když "na to nemáte čas"
  S přehledem si dokážete připravit kvalitní a hodnotné jídlo s minimálním úsilím a minimem investovaného času, aby vám chutnalo a dělalo vám dobře. 
 3. Naučíte se pomocí jídla ovlivnit trvale svou váhu
  Pochopíte mechanismy, které vedou k tomu, že přibíráte a zjistíte, jak je ovlivnit ve svůj prospěch tak, abyste svou váhu dokázali regulovat jen pomocí jídla.
 4. Nakupovat bez stresu a kvalitně
  Při nákupech získáte sebejistotu a nebude to reklama ani různá "odborná doporučení", která určí, co skončí v košíku. Budete to jen vy a respekt k vaší jedinečnosti, který určí, co si z obchodu odnesete s úsměvem a dobrým pocitem
 5. Nenásilně dokážete ovlivnit stravu vašich nejbližších
  Nežijeme ve vzduchoprázdnu a dotýká se nás, když naši nejbližší jedí tak, že to může vést k nemocem. Existují způsoby, jak ovlivnit jídelníček svých dětí nebo partnerů tak, aby i oni jedli zdravě a společně jste si jídlo dokázali užívat aniž byste vytvářeli doma napětí.
Rozumím, chci se přihlásit

Chci začít naplno

Co všechno je v ceně

Workbook - dvoudílná pracovní kniha
Workbook bude vaším průvodcem po celou dobu studia. Je v něm teorie, praktické úkoly i úkoly k zamyšlení.
Psací potřeby
Aby se vám s workbookem dobře pracovalo, dostane od nás psací a kreslící nástroje. A nejsou to ledajaké nástroje. Pero PILOT Friction je úžasné v tom, že není tužky, ale když napíšete něco, co si potom rozmyslíte, můžete to smazat.
Deset individuálních konzultací s lektorem
Můžete si vybrat, který lektor vás bude studiem provázet.
Více než 200 hodin učebního procesu
Každému trvá učení rozdílnou dobu, ale my jsme i tak zhruba spočítali, kolik celý proces zabere v průměru času.
Přístup do studentské části
Studentská část slouží hlavně ke komunikaci s lektory. Můžete si v ní objednat konzultaci.
Přístup do uzavřené FB skupiny
Získáte přístup do skupiny, kde můžete konzultovat svoje dotazy s lektory a ostatními studenty.
Tričko
Po zaplacení studia si vyberete, jaký typ a velikost trička by se vám líbila, a to vám potom zašleme v balíčku společně s ostatními věcmi.
Diář
Abyste nezapomněli nic z toho, co jste si během studia naplánovali, vytvořili jsme pro vás diář, který můžete začít používat okamžitě.

Po absolvování posledního stupně získáte

Certifikát o absolvování
Nebudete skládat žádnou zkoušku, pokud jste zvládli studium projít a splnit úkoly, potom jste už zkoušku složili, a navíc je jisté, že nabyté vědomosti umíte ve svém životě uplatnit a máte být na co hrdí. A k tomu vám pošleme certifikát, který si budete moci zavěsit na zeď, aby vám připomínal dobře odvedenou práci.
Přístup do absolventské části
Tady se vám otevře další a podstatně širší úroveň celého konceptu. Budete mít možnost vstoupit, komunikovat a spolupracovat s lidmi, kteří jsou na podobné vlně jako vy. Budete s nimi moci diskutovat, dovídat se nové informace, zkušenosti ostatních, vybrat si další oblasti, které souvisí se stravou a jsou pro vás zajímavé a budete se moci účastnit absolventských akcí zaměřených na různá témata a dovednosti. Pokud už dojdete až sem, otevře se vám prostor s mnoha dalšími možnosti se učit tak, aby vás to bavilo. Absolventská část portálu má za cíl propojovat lidi, kteří mají podobné zájmy, chtějí je sdílet a chtějí čerpat další vědomosti a získávat nové zkušenosti.
Standardní cena ročního studia je 19.950,- Kč. V tuto chvíli probíhá prodejní kampaň a ke studiu se lze po omezenou dobu přihlásit za cenu:


          14 950,- Kč s DPH


Pokud se stanete studentem a následně doporučíte studium svým kamarádům a známým a ti se také stanou studenty,
získáte odměnu Kč 1500,-  s DPH

Přihláška ke studiu
Adresa pro zaslání materiálů*

Přečtěte si POZORNĚ obchodní podmínky
Přečíst obchodní podmínky
Pokyny pro odeslání přihlášky

Vyberte způsob platby

Odesílám

Potřebujete si to vyzkoušet?

Pokud si nejste jisti, že je studium Se stravou v souladu pro vás to pravé, můžete si jej vyzkoušet. Připravili jsme pro vás ukázkovou lekci, takovou malou ochutnávku, která vám osvětlí, jak studium probíhá, lektor vám odpovědi na všechny otázky, vyzkoušíte si zpracovat dvě témata v miniworkbooku a tak si ujasnit, zda je studium vhodné pro vás. Zjistíte tak, zda tento způsob učení je pro vás ten pravý. Stačí, když vyplníte registrační formulář a do poznámky napíšete, že máte zájem o zkušební lekci. Obratem Vám pošleme platební údaje.
Cena za miniworkbook A5 ve formátu PDF a konzultaci s vybraným lektorem je 550,- Kč.
Chci si objednat zkušební lekci

Zajímá vás ještě něco?

Časté dotazy

Přečtěte si časté dotazy
Časté dotazy

Napište nám

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Napište nám!
info@sestravouvsouladu.cz

Zavolejte

Ještě nemáte odpověď na svou otázku? Zavolejte nám!
+420 775 736581